İkitelli Kurye

İkitelli Kurye bir süredir hızlı teslim pozitif yanlarıyla gündemde olan kurye son dönemde sıhhat pozitif yanlarıyla da öne çıkmaktadır. Yaşanan pandemi sonucu insanoğlu zorunlu kalmadıkça dışarı çıkmamayı tercih etmekteler. Bu dönemde insanoğlu bir yere gidip bir şeyler almak veya götürmek yerine e-ticarete ve taşıyıcı firmalara yönelmeye başladılar. Kurye olarak bizlerde sizin bir yere gitmenize gerek kalmadan paketinizi ulaştırmak için büyük bir titizlikle çalışmaktayız. Personellerimiz tüm hijyenik kurallara dikkat ederek hem müşterilerimizin hem de kendi sağlıklarını riske atmadan hizmet vermektedirler.

Artık değişen dünyayla birlikte bu düzenin bu şekilde gideceğini daha iyi anlamaktayız. Süre ve sağlık problemlerinin her geçen dönem daha da önem kazanacağını düşünürsek yaşamımızı kolaylaştıran yenilikleri kullanmaya kendimizi alıştırmalıyız. Bu doğrultuda esasen gündemde olan ve pandemi süreciyle daha da önem kazanan İkitelli kurye taşımacılığı birçok firmanın ilk tercihi olmaya devam edecek gibi gaslıküyor. İstanbul ülkemizin en kalabalık olan ilidir, bundan dolayı araç trafiği de her zaman yoğundur. Bu yoğunlukta herhangi ir eşyanın yahut hediyenin bir noktadan başka bir noktaya gitmesi fazlaca zaman almaktadır.

İkitelli Kurye

Hele de iş yoğunluğu varken süre ayırmak durumu daha da zorlaştırmaktadır. Firmamız bu zorlu zamanlarda müşterilerimizin yanında olmak için her vakit hizmete hazırdır. İstediğiniz zaman istediğiniz adrese gönül rahatlığı ile gönderilerinizi iletebilirsiniz. Bunun için tek yapılması gereken firmamızın müşteri hizmetlerini arayarak adresini ve talebinizi iletmek olacaktır. Biz sizler için geri kalan her şeyi itina ile gerçekleştiririz. Ekip dostlarımız işlerinde deneyimi olan, iyi araç kullanabilen, enstrumanlar ve güzergâhlar hakkında gerekli bilgileri olan, çözüm odaklı, ustalaşmış kişilerdir. Araçlarımızın hepsi gerekli teknolojik donanıma sahiptir.

Yep yeni ve bakımları tertipli olarak meydana getirilen araçlardır. Gönderi boyutuna bakılırsa farklı büyüklerde çalgılarımız bulunmaktadır. Gönderi türüne bakılırsa araç tedariki sağlamaktadır. Kurye gönderilerinde çoğu zaman işle ilgili ya da özel evrak, yemek, hediye, çiçek benzer biçimde boyutu daha ufak olan gönderiler için kullanılmaktadır. Bu durumda da minik çaplı çalgılar doğrusu motorlar kullanılmaktadır. Gönderileriniz trafik yoğunluğu da olsa trafiğe takılmadan hızlı şekilde teslime dilecektir. Motorların hareket etmek imkânı enstrumanlara göre daha fazla olduğundan hem trafik sıkışık olduğunda araçların içinde hareket edebilir.

İkitelli Moto Kurye

Artık hem de park yeri konusunda sıkıntı yaşama olasılığı çok daha azdır. Bu sayede motorlu kuryeler gönderilerin düzgüsel sürece nazaran çok daha erken teslim edilmesini sağlarlar. Bunun haricinde araç takip cihazlarımız yardımıyla trafik yoğunluğu olan alanlarda motorlarımıza informasyon verilerek yeni güzergâhlar belirlenebilir ve gene erken teslimat sağlanmış olur. Firmamız bu şekilde koordineli olarak ekip çalışması yapmaktadır. Motorlu kuryelerimiz en başarılı ve müşterilerimizin de en çok tercih etmiş olduğu hizmeti vermektedir. Yapılan araştırmalar, siparişlerini istedikleri zamanda almayan müşterilerin alışveriş yapmış olur

Hırslı oldukları firmadan hizmet alma mevzusunda tereddüt yaşadıklarını göstermektedir. Bundan dolayı e-tecim firmaları alanında uzman kuryelerle anlaşarak müşterilerine zamanında eşya ulaştırma hizmetleri sunarak satın alan devamlılığını sağlamaktadır. Firmamızda satın alan memnuniyetine çok önem verilmektedir. İkinci verilen şey ise kaliteli hizmettir. Firmamız kaliteli hizmetler sunabilmek için her türlü yeniliği ve gelişmeyi takip eder, avantajlı olan tüm yenilikleri uygulamaya geçirir. Kaliteli hizmetlerimiz müşterilerimizin firmamıza olan güvenini sağlamaktadır. İkitelli kurye sektöre başladığı ilk günden itibaren sağladığı ayrıcalıklı hizmetler sunar.

İkitelli Motorlu Kurye

Özellikle müşterilerinin en çok tercih etmiş olduğu firmalardan birisi haline gelmiştir. Firmamız olarak, çalışmalarında iddialıyız. Siz değerli müşterilerimizin bir kurye şirketinden beklediği tüm hizmetleri üstün performanslı hizmetlerimizle yaparak, taleplerinizi en doğru şekilde yanıtlamaktayız. Personelimiz, çalışmalarında İstanbul içindeki tüm noktalara kısa bir sürede eşya ulaştırarak firmamızın sektörde uzun yıllar süresince lider bir şirket olarak anılmasına öncü olan kişilerdir. Sizlere güler yüzlü, pozitif yönde enerjili ve dinamik bir şekilde hizmetler sunan personelimiz, adreslerinize gelmiş olarak eşyalarınızı dilediğiniz adrese bırakmaktadır.

Sektörümüzde hizmet veren bir çok firmaya rağmen gerek güçlü altyapımız gerek satın alan memnuniyeti odaklı çalışma prensibimiz gerekse de ustalaşmış kalitedeki iş ahlakımız ile her geçen gün kaliteli hizmetlerimizi daha çok kişiye ulaştırmaktayız. Dinamik çalışma dostlarımız ve alanında uzman kadromuz ile kargo teslim işlemlerimizde bir problem yaşanmaması için teslim işlemlerimizin her aşamasını kalite denetim testleri ile devamlı denetim altında tutarak herhangi bir problem oluşmasının önceden önüne geçmekteyiz. Yani bundan sonra müşterilerimiz gönderilerinin kaybolması, kırılması veya ambalajının herhangi bir zarar görmesi durumunu yaşamazlar. ucak kargo